Mimo panującej mody na budowle murowane, coraz więcej osób decyduje się na drewn "> Mimo panującej mody na budowle murowane, coraz więcej osób decyduje się na drewn..."/>

Drewniane domy szkieletowe

Mimo panującej mody na budowle murowane, coraz więcej osób decyduje się na drewniane domy szkieletowe, których sprzedażą zajmuje się między innymi firma FORM-BUD. Nic dziwnego, ponieważ rozwiązanie to jest lepsze, zdrowsze oraz o wiele tańsze, w porównaniu do domów wykonywanych z cegieł lub innych materiałów. Tańszy jest także transport materiałów bezpośrednio na budowę, co docenią szczególnie osoby poszukujące sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Warto także podkreślić, że domy drewniane to gwarancja krótszego czasu budowy, która może odbywać się nawet w przypadku mrozu. Szacuje się, że całość prac zajmuje mniej więcej 3 miesiące.

Jest to także propozycja dla osób lubiących otaczać się pięknymi wnętrzami. Drewno nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentować się doskonale, niezależnie od tego,  jaki gatunek się wybierze. Co więcej, materiał ten szlachetnie się starzeje, dzięki czemu takie domy zachwycać będą swoją estetyką nawet wiele lat od momentu ich postawienia.

Napisz komentarz
Form-Bud
Drewniane domy szkieletowe
Dane firmy
Inżynierska 8 67-100 Nowa Sól Tel.: Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy
Social media

Przegląd firm w regionie

service picture
FOX Robert Nowakowski
service picture
Demar Tomiak
service picture
Sztukateria Elewacyjna DIAMENT