Prowadzisz firmę zajmującą się renowacją i malowaniem konstrukcji stalowych, jednak nie masz podnośnika, z którego dość często musisz korzystać ze względu na zlecenia "> Prowadzisz firmę zajmującą się renowacją i malowaniem konstrukcji stalowych, jednak nie masz podnośnika, z którego dość często musisz korzystać ze względu na zlecenia..."/>

Wynajem zwyżek świętochłowice

Prowadzisz firmę zajmującą się renowacją i malowaniem konstrukcji stalowych, jednak nie masz podnośnika, z którego dość często musisz korzystać ze względu na zlecenia konserwacji wysokich obiektów? Jeżeli swoją działalność prowadzisz na przykład w Katowicach, Chorzowie czy Świętochłowicach, to wynajem zwyżek w bardzo atrakcyjnych cenach prowadzi przedsiębiorstwo Mondam.

Dysponuje ono podnośnikami, które są w stanie umożliwić pracę na wysokości do 22 metrów, zatem jeśli taka wysokość Ci odpowiada, możesz nawiązać współpracę. Jest to zakład, który chętnie kooperuje nie tylko z firmami budowlanymi czy zakładami energetycznymi, ale także często pomaga osobom prywatnym w wykonaniu najróżniejszych prac przydomowych, takich na przykład jak:

  • przycinanie drzew, 
  • mycie elewacji,
  • prace dekarskie,
  • instalacja anten,
  • czyszczenie rynien.

Nie jest to usługa droga, gdyż oscyluje w okolicy 170 zł za podnośnik 19-metrowy i 200 zł za 22-metrowy. W cenę wliczony jest także operator i dojazd do klienta. Z pewnością jest to o wiele niższy koszt niż wynajmowanie i składanie rusztowania.

Napisz komentarz
MONDAM Damian Kawecki
Wynajem zwyżek świętochłowice
Dane firmy
Szybowa 4 41-500 Chorzów Tel.: 534 17 17 10 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy
Social media

Przegląd firm w regionie

service picture
Ellektropoint
service picture
Silesiapak
service picture
AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś