Z roku na rok coraz więcej firm jest zainteresowanych szkoleniami z zakresu budowania zespołu. Nie mniej popularne są też szkolenia z zarządzania. Takie szkolen "> Z roku na rok coraz więcej firm jest zainteresowanych szkoleniami z zakresu budowania zespołu. Nie mniej popularne są też szkolenia z zarządzania. Takie szkolen..."/>

Szkolenia z zarządzania kraków

Z roku na rok coraz więcej firm jest zainteresowanych szkoleniami z zakresu budowania zespołu. Nie mniej popularne są też szkolenia z zarządzania. Takie szkolenia w Krakowie, Poznaniu, Katowicach czy Zielonej Górze organizuje rekomendowana firma SenseConsulting i robi to przy współpracy z najlepszymi specjalistami, działając na zlecenie klientów z różnych branż.

Szkolenia mogą dotyczyć zarówno poszerzenia kompetencji miękkich, jak i twardych. Kompetencje twarde związane są z takim umiejętnościami jak znajomość języków obcych, prawo jazdy czy wiedza specjalistyczna, np. z zakresu marketingu i zarządzania czy ekonomii. Szkolenia z umiejętności miękkich zaś skupiają się np. na komunikatywności, zarządzaniu czasem czy radzenia sobie ze stresem.

Wszystko zależy od charakteru branży i grupy docelowej, dla której organizowane jest szkolenie.

Napisz komentarz
SENSE consulting
Szkolenia z zarządzania kraków
Dane firmy
św. Michała 43 61-119 Poznań Tel.: 61 843 26 11 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy
Social media

Przegląd firm w regionie

service picture
TIP-TOPOL Sp. z o.o.
service picture
KSIEGOWOSC.TAX
service picture
EMZET Namioty Sp. z o.o.