Bizuu Sp. z o.o. sp.k - Spódnica w kwiaty

Projektanci współpracujący ze zdobywającym coraz większą popularność butikiem, działającym online oraz mającym stacjonarne oddziały w kilku polskich miastach, doskonale łączą w swych projektach klasykę z nowoczesnością. Stawiają na przykład na ponadczasowe wzory, ale prezentują je na ubraniach w odświeżonych formach. Świetnym tego przykładem są na przykład spódnice, często mające popularne wzory, jak kwiaty czy krata, ale jednocześnie zachwycające niejednokrotnie nietypowymi fasonami, na przykład asymetrycznymi. Warto przy tym zwrócić uwagę, że na bizuu.pl można znaleźć spódnice o każdej długości, także krótkie mini, pozwalające odsłonić piękne nogi.

Do wyboru są też różne kolory, ale widać, że marka szczególnie lubi róż, niezwykle kobiecy, a nawet dziewczęcy, w dodatku często w mocniejszych odcieniach, które nie pozwalają przejść obojętnie obok noszących je osób.

Postawić można między innymi na spódnice w kwiaty i nosić je z również kwiatowymi górami albo na wszelkie inne, preferowane sposoby.

Napisz komentarz
Bizuu Sp. z o.o. sp.k
Bizuu Sp. z o.o. sp.k - Spódnica w kwiaty
Dane firmy
Piekary 12 61-823 Poznań Tel.: +48 535 640 570 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy
Social media

Przegląd firm w regionie

service picture
TenseApp! Sp. z o.o.
service picture
GLAS-TECH S.A.
service picture
Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska