Blaty łazienkowe na wymiar Wrocław

Każdy, kto chce kupić dobrej jakości elementy wykończeniowe do domu, powinien złożyć zamówienie w firmie MODECO STONE. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która obejmuje ekskluzywne blaty łazienkowe na wymiar. Podmiot działa we Wrocławiu.

Produkty są wykonane z najwyższej jakości kamieni naturalnych, takich jak marmur. Surowiec prezentuje się elegancko oraz ma wysoką odporność na zmienną temperaturę i wilgoć. Nowoczesna technologia pozwala na precyzyjne docinanie płyt, co gwarantuje idealne ich dopasowanie. Ponadto klienci mogą zamówić blaty kuchenne, parapety, schody, podłogi i okładziny ścienne wykonane z innych materiałów, np. spieku kwarcowego, konglomeratu, piaskowca, granitu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup konsumentów, firma oferuje kompleksowe usługi montażowe, więc zleceniodawca nie musi się o nic martwić. Na stronie internetowej można obejrzeć portfolio ze zdjęciami zrealizowanych projektów.

Napisz komentarz
kamien.pl MODECO STONE sp. z o.o.
Blaty łazienkowe na wymiar Wrocław
Dane firmy
Zaściankowa 4 51-501 Wrocław Tel.: +48 513 101 601 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy
Social media

Przegląd firm w regionie

service picture
Paulina Suszko
service picture
Flame
service picture
‘’SOKOŁOWSKI’’ Sokołowski Michał